محل تبلیغات شما

با نام و یاد خداوند بزرگ و منان

بار دیگر درخششی از استان آذربایجان شرقی، همسو با  نوجوان و جوانی که در طول سالیان خصوصا از تبریز  نتایج و موفقیت های بسیار حاصل نموده اند.

بطور مثال در چندین ماه گذشته در طی نتایج کنکور کارشناسی 1398 اسامی از دانش آموزان استان و شهر تبریز  به چشم می خورد. که توانستند حامل موفقیت در کنکور گذشته باشند

محسن راستکار رتبه 2 کنکور سراسری98 - رسا ظفری رتبه 4 کنکور سراسری 98 - محمدرضا ارشدی صوفیانی رتبه 5 کنکور سراسری 98 در رشته علوم تجربی و امین ایمان پور رتبه 3 کنکور سراسری 1398 در رشته علوم انسانی. با این امید که شاهد موفقیت روزافزون سایر دانش آموزان استان باشیم.

خبر زیر بخشی از مجموعه خبر آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی می باشد

منبع:https://www.medu.ir

حسین امیر یعقوبی نفر اول بیست و یکمین جشنواره جوان خوارزمی از استان آذربایجان شرقی که در حال حاضر دانشجوی رشته ادبیات نمایشی است از معدود دانش آموزانی بوده که بدنبال علاقه و استعداد خود رفته و موفق بوده است. وی می گوید: خودتان را رها کنید به سمتِ علاقه‌ و استعدادتان و در آن مسیرحرکت کنید و به ترس‌هایی مثل پول نیست، کار نیست و غیره گوش نکنید.

برنامه های زیادی در ذهنم بود از برنامه نویسی کامپیوتر گرفته تا ساختن وب و شرکت در المپیاد فیزیک و در ادامه نقاشی و مطالعات روانشناختی اما در نهایت رفتم سراغ داستان نویسی، چیزی که در وجودم بودم  و به آن علاقه داشتم»، این جملاتی بود که حسین امیریعقوبی دانش آموز اسبق دبیرستان شهید بهشتی استعدادهای درخشان مراغه می گوید.

وی که در حال حاضر دانشجوی رشته ادبیات نمایشی دانشگاه هنر تهران است در سال آخر تحصیل دبیرستانی خود با ارائه طرح خود با عنوان " مجموعه داستان سرزمین بادبادک ها" در بیست و یکمین جشنواره جوان خوارزمی رتبه اول کشوری را از آن خود کرده است.

امیریعقوبی در خصوص طرح هایی که در این زمینه کار کرده می گوید: من حدود چهل تا داستان کوتاه نوشته‌ام و طرح چند رمان و نمایش‌نامه نیز در ذهنم دارم ولی کار تمام شده من مجموعه داستان آدمک زرد رنگ بود که پارسال برای جشنواره جمع کردم و مجموعه داستان سرزمین بادبادک‌ها، که امسال برگزیده شد».

جوان برگزیده جشنواره خوارزمی آغاز فعالیت جدی هنری خود را مهر 96 عنوان می کند و ادامه می دهد: در مسابقات ورزشی نیز فعالیت دارم ولی مقام های کسب شده من بیشتر هنری بوده که یک بار رتبه‌ی دوم طراحیِ پوستر در شمالِ غرب کشور و دو بار هم در تئاتر دانش‌آموزی رتبه‌ی اول را به دست آورده ام.

منبع:https://www.medu.ir

آئین تجلیل از برگزیدگان جشنواره نوجوان سالم استان (آذربایجان شرقی)+آموزش و پرورش آذربایجان شرقی

تمدید زمان ثبت نام المپیاد کشوری تا ساعت 24 یکشنبه8دی+المپیاد کشوری تبریز استان آذربایجان

درخششی دیگر از دانش آموز مقام اول کشوری جشنواره خوارزمی از آذربایجان شرقی(تبریز نیوز)

کنکور ,رتبه ,استان ,داستان ,جشنواره ,دانش ,که در ,آذربایجان شرقی ,استان آذربایجان ,مجموعه داستان ,می گوید ,مجموعه داستان سرزمین ,رشته ادبیات نمایشی ,دانش آموزان استان

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

شی مائیسم